Hakkımızda

Hakkımızda

beko-hakkimizda-gorsel-01

Misyonumuz & Vizyonumuz

Vizyonumuz

Ticari birikimimiz ve 3 nesildir süren istikrarlı duruşumuzla, Başkent Ankara’nın tüm ilçelerinde şubelerimizle birlikte ticari başarımızı büyütmeyi hedefliyoruz.

Misyonumuz

Altındal ailesi olarak Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde Şentepe’de bulunan ilk mağazamız ve aynı ilçede Demetevler semtinde bulunan zengin ürün gamına sahip Beko Konsept Mağazamız ile siz değerli müşterilerimize 60 yıldır hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Beko’nun yanı sıra Grundig, Philips, Braun, Lenovo, Huawei, Apple, Samsung, Asus, Sony markalarının en kaliteli ürünlerini mağazalarımızda bulabilir, istediğiniz tüm ürünleri en özel fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Yeni evlenen, evini yenilemek isteyen ve işletme sahibi siz değerli müşterilerimiz, Altındal Beko mağazalarına uğrayabilir, güler yüzlü personelimizin sizler için hazırladığı 40 yıllık hatır kahvelerini yudumlarken çok özel indirimlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Biz Kimiz?

Altındal Dayanıklı Tüketim Malları LTD. ŞTİ. ticari hayatına 1960 yılında Necati Altındal tarafından Ankara’nın Şentepe semtinde açılan ilk şubesi ile başladı.

Yıllarca bölge halkına verdiği hizmetle takdir toplayan Necati Altındal’ın oğulları ve torunları Altındal ailesinin ticari varlığını 60 yıldır sürdürüyor.

Şentepe’deki sıcak ve samimi mahalle kültürünün ayrılmaz bir parçası haline gelen ilk şubesiyle kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışını bugün de sürdürmeye devam eden Altındal, 2019 yılında çağın getirdiği tüm olanaklarla çevre semtlerin alışveriş durağı olan Demetevler’de açtığı ikinci şubesi Beko Konsept Mağazası ile modern yüzünü gösterdi.

Ticari hayattaki tecrübesi ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile Altındal Dayanıklı Tüketim Malları LTD. ŞTİ. ilk günkü heyecanla çalışmaya devam ediyor.

Sorularınız için

Bizimle iletişime geçin